Тернопільських поліцейських навчали представники ЄС (Фото)

“Принцип орієнтації на громаду – основа роботи в усьому демократичному світі” – така головна тема тренінгу, який зорганізували для тернопільських поліцейських представники консультативної місії Європейського Союзу. 

ф1

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Тернопільській області, впродовж двох тижнів тренери місії проводили навчання для дільничних офіцерів та патрульних поліцейських нашого краю. Зі слів радника з питань взаємодії поліції з громадою консультативної місії Європейського Союзу Ніни Лінди Тель, даний проект ґрунтується на тісній співпраці поліції з громадськістю. Його ціль – забезпечити ефективну взаємодію поліції та громади з метою підвищення рівня довіри, забезпечення якісного сервісу, що орієнтований на допомогу населенню та ефективну профілактику правопорушень.

ф2

-Подібні тренінги ми вже організували та провели у сімнадцяти регіонах України, в них взяли участь понад триста поліцейських, - розповіла Ніна Лінда Тель. – Я надзвичайно вражена ентузіазмом та зацікавленістю наших слухачів. Впевнена, отримані знання допоможуть їм налагодити діалог з громадою, бо без такої співпраці правоохоронцям  надзвичайно важко вирішувати проблеми суспільства.

Консультативна місія Європейського Союзу працює в Україні на запрошення уряду держави. Завдання тренерів – надання стратегічних порад щодо реформування сектору цивільної безпеки.

- Отримані знання учасники тренінгу передаватимуть своїм колегам, - розповів спеціаліст з проведення тренінгів Сергій Кадуха.- Сьогодні усі тринадцятеро слухачів, отримали відповідні сертифікати.

Поділилися своїми враженнями  учасники тренінгу. Молодший лейтенант патрульної поліції Тернополя Назар Чорній каже, що подібні заходи – це свідчення того, що реформування структури поліції не закінчилося зміною назви та форми, а й досі триває. І такі зміни тішать та мають перспективу кардинально змінити ставлення громадян до людей у погонах.

ф3