Тернопільських підприємців просять посприяти приїзду дітей зі сходу до нас на Пасху

діти_східНа Великдень Тернопільщина прийматиме дітей зі сходу України, повідомив сайт ОДА.

Організацію їхнього приїзду днями обговорили виконувач обов’язків заступника голови обладміністрації Іван Бабійчук спільно з директором Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отцем Андрієм Марчуком.

Нагадаємо, востаннє Тернопілля дітей зі сходу приймало на Різдво.

Читайте також. Тернопіль: біженці зрозуміли різницю між “мешкати в Донецьку” і “жити в Україні” (Відео)

– До мене звернувся голова Білокуракинської райадміністрації Луганської області Сергій Іванюченко з проханням прийняти на Тернопільщині дітей з їхнього району на період Великодніх свят, – розповів Іван Бабійчук. – Я вважаю, що ми зобов’язані посприяти нашим колегам зі сходу та зробити усе можливе, щоб якомога більше дітей із зони бойових дій отримали змогу побувати тут і побачити всі традиції святкування Великодня на Західній Україні.

У свою чергу, керівник регіонального «Карітасу» зазначив, що благодійна організація з радістю долучиться до даної ініціативи.

Читайте також. Тернопілля: віряни села Біла оточили теплом З0 вихованців Новоайдарської школи-інтернату (Фото)

- Першочерговим є вирішення питання поселення дітей. Наразі плануємо розселити їх у сім’ях, котрі виявлять бажання прийняти гостей зі сходу на свята, - поділився отець Андрій. – Сподіваємось, що наші краяни не будуть байдужими.

Також виконувач обов’язків заступника голови ОДА закликав місцевих підприємців долучитися до організації приїзду дітей.

Довідково. Усі, хто має бажання прийняти в свою сім’ю дітей або допомогти в організації їхнього приїзду, можуть звернутися до начальника  Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Богдана Рокочого (067-252-39-35) або в благодійний фонд «Карітас» (0352) 52-36-84).

Софія Левицька