Тернопільську молодь запрошують на тренування з тайського боксу (Фото)

афішаТренування з тайського боксу організовує Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Сокіл».

Нагадаємо, тайський бокс, або муай тай – це бойове мистецтво, де є кілька основних видів техніки і прийомів. Цей вид спорту вимагає повної віддачі сил,енергії і старання від спортсмена, щоб домогтися у ньому успіхів.

Читайте також. Перша ліга: ФК “Тернопіль” вирвав бойову нічию та їде у Кіровоград (Відео)

– Ми пересвідчилися, що охочих займатися тайським боксом у нашому місті – чимало, – розповідає керівник Тернопільської обласної молодіжної громадської організації “Сокіл” Ігор Бойчук. – У нас навіть є багато дівчат. Сподіваємося, коло спортсменів буде тільки розширюватися.

Секція, на його думку, стала ще одним майданчиком для самовдосконалення молоді міста. Адже важливо, аби більше людей перебували у хорошій фізичній формі та вели здоровий спосіб життя.

Читайте також. Волейбол: переможці турніру пам’яті професора Сергія Юрія – тернополянки! (Фото)

Нагадаємо, група, яка займається цим видом спорту, у Тернополі функціонує вже другий рік.

- Прикро, що сучасна молодь більш схильна відвідувати нічні клуби, бари та інші розважальні заклади, ніж спортзали, – зазначає представник спортсменів. – Що ж виросте з такої молоді? Чи буде вона здатна захищати Україну в разі нагальної потреби? Думаю, більша частина просто сховається вдома й чекатиме кращих часів. А з наших вихованців виростуть майбутні борці, які будуть відстоювати інтереси української нації.

Довідково. Усі охочі займатися тайським боксом можуть звертатися за номерами телефонів: 097-653-86-13 (Володимир) та 097-778-06-24 (Юрій). Тренування проводитимуть у понеділок, середу та п'ятницю з 19 до 21 год.

Софія Левицька