Волонтери просять тернополян активізуватися – на сході потрібна наша поміч (Відео)

джгутДизельне пальне, бензопили, ліки, продукти – усе це вкрай потрібне на сході.

Після трагедії в Маріуполі люди дещо активізувалися і на заклик Самооборони майдану Тернопільщини принесли чимало речей, які вже відправили. Проте цього недостатньо, відтак волонтери просять допомоги небайдужих.

Читайте також. Бійці гостро потребують форми, взуття, медикаментів – тернопільські волонтери (Відео)

– Закінчуються продукти. Будемо безмежно вдячні за м’ясні та рибні консерви в залізних банках. Взагалі будь-які продукти, які не псуються, – розповідає волонтер Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна. – Також по медикаментах: джгути, індивідуальні перев’язувальні пакети, бинти, протигрипозні препарати.  Є дуже багато звернень. Потрібні також в’язальні нитки №35, бо стоїть в’язальна машинка, нашим хлопцям треба шапки, мусимо в’язати самі, бо ціна базарна нас не влаштовує.

Минулого тижня Самооборона купила і відправила на схід два автомобіля та тепловізор, тому грошей вже не залишилося. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Потреби є, хлопці звертаються. От ми закупили тканину – 300 м тканини на весняні форми, їх треба пошити. Щоб заплатити за пошиття, треба мати гроші. Цехи шиють дуже довго, тому, щоб навесні мати форму, ми маємо починати шити вже. Але поки не зберемо гроші, не зможемо цього зробити, – каже Лілія Мусіхіна.

Довідково. Допомогу бійцям і жителям Маріуполя можна приносити в Штаб Самооборони Майдану Тернопілля: вул. Грушевського, 1, зліва від школи №3.