Тернопільські телевізійники підтримають благодійний марафон “Добро повертається”

1385124235_1380626095_dobro_povertaetsjaОбласний етап благодійного марафону «Добро повертається» розпочався доброчинним аукціоном «Українські вечорниці». Захід спрямований на вирішення соціально-побутових умов багатодітних сімей, які перебувають у складних життєвих умовах, а також відродити традиції вітчизняного меценатства. 

Журналісти Тернопільської ОДТРК створили низку сюжетів про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського спілкування та дітей з багатодітних сімей, що опинились у скрутних умовах та потребують захисту і підтримки суспільства.

У такий спосіб телевізійники ОДТРК долучились до благодійного марафону «Добро повертається», який стартував на Тернопільщині з ініціативи управління у справах сім’ї та молоді обладміністрації.

Акція проводиться в області четвертий рік поспіль. Протягом попередніх років зусиллями доброчинців на потреби понад тисячі дітей було зібрано більше, ніж півтори мільйони гривень. Крім грошової допомоги, дітям подаровано одяг, взуття, предмети побуту, іграшки, оргтехніку, канцелярські та господарські товари, продукти харчування, солодощі.

«Я намагаюсь не пропускати такі заходи. Сьогодні акція «Добро повертається» в українському стилі, куди запрошені усі хто хоче долучитись і допомогти. Цей захід проходить як один з елементів великої загальнообласної акції. 18 грудня - завершальний етап у драмтеатрі, де всі ці кошти будуть передані потребуючим родинам», - розповідає заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

На аукціоні представили лоти, які власноруч виготовили вихованці обласного навчально-реабілітаційного центру. Свої вироби маленькі майстри передали для благодійності. Дерева з бісеру, вази, композиції настільки акуратно і зі смаком виготовлені, що достойні продатися з аукціону. Виручили 18 тисяч гривень.

Присутні зазначали: благодійність – це завжди свято людяності. Адже дає шанс принести радість іншим та стати трішки щасливішими. До участі у марафоні запрошено всіх людей доброї волі, які не байдужі до чужої біди, меценатів та благодійників, керівників підприємств, установ. Загалом до стартового етапу марафону залучено 60 успішних підприємств та організацій області.

Цьогоріч організатори марафону знов сподіваються на добросердя краян. Усі заходи висвітлюватиме інформаційний партнер акції - Тернопільська ОДТРК.

В ефірі телекомпанії з обласної філармонії транслюватиметься благодійний концерт «Добро повертається».

Показ фінального етапу та підсумки благочинного марафону «Добро повертається» на Тернопільській ОДТРК відбудеться напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня.