Тернопільські школярі зібрали для одиноких і літніх людей продуктові набори (Відео)

fff-300x214“З рук у руки” – благодійну акцію з такою назвою з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку організувало Тернопільська міська організація Товариства Червоного Хреста спільно з управлінням освіти міської ради та школами.

У ній взяли участь школярі, волонтери, патронажні медичні сестри. Вони відвідали самотніх літніх людей, підопічних червонохресної організації, і вручили їм подарунки – продукти.

Загалом продуктові набори отримали 400 людей похилого віку. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернополяни відвідували стареньких і вирішували буденні справи

Нагадаємо, таку благодійну акцію вже проводять 12 років поспіль. Активно до неї долучаються школярі. Вони збирають продукти, а потім разом із вчителями та патронажними формують продуктові набори та розносять їх по домівках одиноким людям похилого віку.

– Батьки можуть дати домашню консервацію або вони купують. Усі хочуть, щоб кожен продуктовий набір був однаковий, щоб старенькі не ображалися. Наші підопічні дуже чекають на цих дітей, вони коли бачать юних і молодих – їм зразу хочеться жити далі, вони дякують, запрошують на чай, – розказує голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Лех.

Вона подякувала і батькам, і учням за милосердя, за доброту.

– Наші діти дуже щирі, дуже добрі, і кожен рік організовують пакети і відносять престарілим, одиноким людям. Пакети відносно не зменшилися, набір залишився такий же, як і був минулого року: є і цукор, і олія, і консерви, гречка й рис, – перелічує соціальний педагог в Тернопільській школі №14 Анна Ільющенкова.