Тернопільські рятувальники застерігають – виходити на лід уже вкрай небезпечно (Відео)

002Товщина криги на водоймах Тернопільщини – небезпечна. На Тернопільському ставі днями провалився під лід чоловік.  

Чоловіку вдалося самому вибратися на кригу. Берега вже дістався за допомогою рятувальників. Від госпіталізації чоловік відмовився. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Прийшов по рибу на Тернопільський став і ледь не втопився

Рятувальники вкотре звертаються не ризикувати та не виходити на лід. Із потеплінням крига втрачає свою міцність, стає крихкою, вода вже починає виходити наверх. Рятувальники розповідають, де – найнебезпечніше.

– Зараз дуже небезпечно біля очеретів, де є стічні води, де впадають і витікають води, – говорить головний водолазний спеціаліст рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Шуль.

Читайте також. У Тернополі від молоді чекають нових ідей і проектів

Рятувальники б’ють на сполох і просять мешканців Тернопільщини не виходити на лід.

– Вихід на лід – вкрай небезпечний: під берегом лід вже відтанув, він проламується. Вони кидають дошки і йдуть туди. Основне – уважно дивитися за дітьми, тому що вони виходять, особливо в селах. Туди діти виходять і стаються нещасні випадки. У нас такий випадок був колись у Мушкатівці. Там була силосна яма, дві дівчинки загинули, – пригадує Василь Шуль.

Довідково. На Тернопільщині цього року на водоймах загинули двоє мешканців Борщівського та Лановецького районів. Ще шістьох людей вдалося врятувати.