Тернопільські рятувальники і поліцейські прийшли на роботу у вишиванках (Фото)

Працівники тернопільських екстрених служб підтримали День вишиванки на практиці.

Фото виклали на сайтах відомств.

– Я та мій колектив, а також інші працівники нашого відомства одягнули вишиванки, аби підтримати кожного українця нашої держави, а також людей, які з тих чи інших обставин опинилися далеко від дому. Це не офіційне свято, але ми його вирішили підтримати. Звичайно, ближче до серця вишиванка, вишита рідною людиною. Я вірю, що вишитий одяг – це оберіг від поганого, символ здоров’я та краси, – каже начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області Сергій Крета. – Нехай символи, зображені на наших вишиванках, оберігають кожного, а особливо тих, хто сьогодні захищає цілісність України.

ф1У Всесвітній День вишиванки працівники Управління ДСНС України у Тернопільській області провели патріотичний флешмоб та прийшли на роботу, одягнувши вишиванки – національний одяг, символ української нації.

Колектив установи підтримали й їхні колеги, що виконують завдання за призначенням на Сході України, в зоні АТО. Не зважаючи на відстань вони теж долучилися до флешмобу та одягли національне вбрання.

Ця акція має за мету збереження споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого одягу. День вишиванки, крім України, відзначають ще у 38 країнах світу.

ф2ф3