Тернопільські правоохоронці рушили для служби на Донбас (Фото)

ф4На чергову ротацію 11 травня вирушили у зону проведенян ООС тернопільські правоохоронці – бійці роти особливого призначення «Тернопіль» та поліцейські патрульної поліції.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, ротація правоохоронців на Донбасі триватиме традиційно два місяці.

Серед тих, хто сьогодні рушив у зону проведення ООС, є як поліцейські, для яких ця ротація вже далеко не перша, так і новачки.

Поліцейський патрульної поліції Володимир Палій, який сьогодні отримав чергове спеціальне звання, розповів, що це перше його відрядження у зону ООС, однак знає, що під час забезпечення охорони громадського порядку він разом з колегами перевірятиме підозрілих осіб і транспорт та виконуватиме інші цільові завдання.

“Ви повинні з гідністю нести покладені на вас обов’язки й пам’ятати про дотримання дисципліни, закону та заходів безпеки”, – з напутнім словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Нацполіції Тернопільської обалсті Олександр Богомол.

Керівник поліції подякував бійцю роти «Тернопіль» Володимиру Боровському, який прослужив у правоохоронних органах більше дванадцяти років за сумлінне несення служби та привітав його із виходом на пенсію.

Побажати бійцям вдалої служби на Донбасі та щасливого повернення прийшли рідні та близькі. В добру дорогу працівників поліції освятили та поблагословили священники.

Як проводжали тернопільських поліцейських на службу на Донбасі – у фото поліції Тернопільщини.

ф1ф2ф3ф4