Тернопільські пластуни передали Віфлеємський вогонь миру в “білий дім” (Фото)

вогоньТернопільські пластуни завітали сьогодні, 25 грудня, до обласної ради та передали Віфлеємський вогонь миру голові обласної ради Василю Хомінцю.

Цього ж дня вони передали вогонь і в Тернопільську ОДА. Прийняв його заступник голови обладміністрації Леонід Бицюра.

За традицією Віфлеємський вогонь миру пластуни приносять у храми, школи, лікарні, державні установи міста та області, повідомляє сайт обласної ради. Нагадаємо, громаді Тернополя та міським депутатам вогонь передали ще минулого тижня.

Читайте також. Кожен тернополянин може запалити свічку у храмі та взяти вогонь додому (Фото)

Таку прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Віфлеємський вогонь миру – започаткувала ще у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Читайте також. Тернопільським депутатам пластуни передали Віфлеємський вогонь

Нагадаємо, щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Віфлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, що мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Україною Віфлеємський вогонь поширюють члени «Пласту» – Національної скаутської організації України.

Софія Левицька