Тернопільські піротехніки, які розміновували Калинівку, повернулись додому (Фото)

ф1Тернопільські піротехніки, як майже місяць ліквідовували наслідки вибухів артскладів біля Калинівки, повернулись у місце постійної дислоакції.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, до місця дислокації тернопільські рятувальники прибули без втрат.

24 жовтня на Тернопільщину повернулися фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області, які близько місяця часу працювали над ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка, що знаходиться у Вінницькій області.

Читайте також: Як авіація ДСНС гасить артсклади у Калинівці — неймовірні кадри з висоти (Відео)

Зведений загін, до складу якого входили представники багатьох областей України (а це близько 100 фахівців та 33 одиниці техніки), проводив очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 2-х кілометровій зоні навколо арсеналу. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів близько 24 тис. га території, виявлено та вилучено 2, 5 тисячі вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: Тернопільські піротехніки вирушили у Калинівку (Фото)

Розміновувати Калинівку і прилеглі села тернопільські піротехніки, нагадаємо, поїхали 27 вересня.

Піротехніки після повернення в Тернопіль. Фото - Управління ДСНСУ в Терноіпльській обалсті
Фото - Управління ДСНСУ в Тернопільській області