Тернопільські освітяни всім втерли носа на міжнародній виставці у Києві (Фото)

оснТернопільські освітяни здобули три медалі на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2015».

Срібну та дві бронзові медалі, а ще – Почесний диплом за кращі інформаційні матеріали та 19 дипломів – за творчу працю привезли наші педагоги зі столиці. Представляли освітні заклади міста працівники Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернопіль: кожному садку — по майданчику, одному — басейн за мільйон (Відео)

– Тернопільські навчальні заклади цього року вперше брали участь у виставці одразу у шістьох номінаціях, причому в трьох – отримали медалі, – розповідає начальник управління освіти міської ради Ольга Похиляк. – А почесний диплом ми єдині отримали – за кращі інформаційні матеріали про діяльність освітніх закладів регіону.

Діяльність ТКМЦ НОІМ, як переможця конкурсу з тематичних номінацій, відзначили такими нагородами:
- срібною медаллю у номінації «Розробка та упровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти»;
- бронзовими медалями у таких номінаціях «Створення мережі євроклубів як механізму інтеграції до європейського освітнього простору» та «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу».

Читайте також. Тернопіль: на прийом до мера – у вівторок, а до начальника управління ЖКГ — щоп’ятниці

До слова, у конкурсах і заходах міжнародної виставки взяли участь 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.

Довідково. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2015» - один із найбільших професійних форумів освітніх і наукових інновацій та інструмент популяризації новітніх освітніх методик і технологій. Організаторами заходу традиційно є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук і компанія «Виставковий світ».

Софія Левицька