Тернопільські міліціонери уважно стежитимуть за дітьми і підлітками… до 18 січня

PM354image001Міліціонери Тернопілля разом зі службами у справах дітей дбатимуть про цікаве та корисне дозвілля неповнолітніх. Триває операція “Канікули”.

Під час проведення операції правоохоронці будуть виявляти осіб, які втягують підлітків у протиправну діяльність, попереджуватимуть вчинення неповнолітніми адміністративних і кримінальних правопорушень.

Читайте також. Порядок на Тернопіллі охоронятимуть майже 1,5 тисячі міліціонерів і бійців Нацгвардії

Про це наголошують у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

– Напередодні зимових канікул ми зустрілися зі школярами та провели з ними бесіди про неприпустимість вчинення правопорушень, дотримання правил дорожнього руху, нагадали основні правила безпечної поведінки, застерегли від користування піротехнічними виробами, – розповіли у секторі кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ.

Під час новорічно-різдвяних свят співробітники СКМСД спільно зі службою у справах неповнолітніх і дітей Тернопільської міської ради приділятимуть значну увагу профілактичній роботі серед неповнолітніх, займатися організацією цікавого та корисного дозвілля для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і дітей-переселенців.

Читайте також. Тернопілля вже прийняло 2436 переселенців з Криму та зони АТО

Міліціонери стежитимуть за тим, аби підлітків не втягнули у злочинну діяльність, жебрацтво, виявлятимуть факти продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів.

Крім того, правоохоронці будуть відвідувати за місцем проживання неблагополучні сім’ї, які стоять на обліку і проводитимуть з батьками профілактичні бесіди.

Довідково. Комплекс оперативно-профілактичних заходів «Канікули» триватиме з 25 грудня до 18 січня.

Софія Левицька