Тернопільські міліціонери у зоні АТО затримали особливо небезпечного рецидивіста (Фото, Відео)

оснДесять працівників оперативних служб міліції Тернопільщини повернулися вночі на 24 грудня додому із зони проведення антитерористичної операції.

Впродовж місяця п’ятеро працівників управління боротьби з організованою злочинністю та п’ятеро оперативників карного розшуку несли службу на блокпостах Луганської області, неподалік міста Щастя.

Читайте також. «У нас одна проблема – продажні політики і боягузливі генерали», — воїн АТО з Тернополя (Відео)

Одним з основних завдань бійців була перевірка документів та автомобілів усіх, хто проїжджав через їхній блокпост. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Тернопільські оперативники тісно співпрацювали з Новоайдарівським райвідділом міліції. Під час несення служби на сході наші правоохоронці затримали кількох злочинців та одного особливо небезпечного рецидивіста, який перебував у міждержавному розшуку за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Взяли його неподалік блокпосту і передали місцевим правоохоронцям.

Читайте також. Тернополяни допомагатимуть колегам із Луганщини розкривати тяжкі злочини (Фото)

Керівництво Новоайдарівського райвідділу подякувало за роботу і звернулося з проханням до очільників Тернопільської міліції відзначити бійців за бездоганно проведену роботу. Оперативники щасливо повернулися додому і безмежно раді з того, що новорічно-різдвяні свята проведуть у колі сім’ї.

Допомагати колегам з Луганщини лише два дні тому рушили інші міліціонери. Дорогою на Схід наші правоохоронці не забули про дітей. Вони повезли чимало подарунків для вихованців Новоайдарівського дитячого будинку. Докладно - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.