Тернопільські міліціонери скоро звітуватимуть про свої маєтки на Канарах (Відео)

P1140048-n– Уже навесні міліціонери будуть звітувати про те, в кого які є накопичення, маєтки на Канарах, – іронічно посміхаючись, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління міліції Олександр Богомол.

«Майновою» люстрацією у лавах працівників МВС, за його словами, займатиметься спеціальна комісія, створена при управлінні юстиції. Пан Богомол підкреслив: якщо хтось із його підлеглих відмовиться відповідати на питання про походження своїх маєтків, то його чекає негайне звільнення.

– Серед тих, хто нині працює на керівних посадах у міліції, більшість – місцеві, – уточнив він. – А про них і так тут усі все знають…

Читайте також. «За ніч шахрай здійснює 200-300 дзвінків, поки не знайде жертву», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

Головний міліціонер краю назвав тих, хто вже потрапив під дію закону про люстрацію. Хоча прізвищ цих двох екс-керівників не називав.

Він багато розповідав про те, як міліція під його керівництвом  бореться за чистоту рядів.

Олександр Богомол наголосив, що сам за свою посаду не платив. І якщо хтось почує інформацію, що таке відбувається у міліції, попросив про це інформувати особисто його.

До речі, сьогодні, 19 січня, відбудеться брифінг пана Богомола. Мета зустрічі з журналістами – обговорення резонансних подій, які мали місце у січні, цього року:

– розкриття вбивства в Теребовлі;

– події на Кременеччині;

– відкриття кримінального провадження за ст. 345 ч. 1 Кримінального кодексу України – «погроза насильств щодо працівника правоохоронного органу». Отже, має бути цікаво…

Софія Левицька