Тернопільські міліціонери поїхали у зону АТО ловити сепаратистів (Відео)

Шістьох проавоохоронців Тернопільщини на добру службу в зоні АТО блогословив священик. Фото - УМВСУ в Тернопільській області
Шістьох проавоохоронців Тернопільщини на добру службу в зоні АТО блогословив священик. Фото – УМВСУ в Тернопільській області

Серед основних завдань оперативників, які їдуть в зону АТО, – розшук злочинців та сепаратистів на звільнених територіях. Візьмуть хлопці на себе і частину завдань, покладених на правоохоронців місцевих райвідділів міліції.

Зведена група працівників органів внутрішніх справ в Тернопільській області знову поїхала в зону проведення антитерористичної операції. Шестеро бійців п’ятого листопада вирушили на Схід в рамках проведення часткової ротації, повідомляє прес-служба УМВСУ в Тернопільській області.

– Група забезпечена повністю всією амуніцією, – каже Олександр Богомол – т.в.о. начальника УМВС України в Тернопільській області. – Видали хлопцям вогнепальну зброю. НБУ пішов назустріч і передав броньований автомобіль, який буде допомагати бійцям вижити в складних ситуаціях.

Олександр Богомол запевнив, що силовики Тернопільщини повністю забезпечені теплим одягом, взуттям, обігрівальними приладами. Керівництво обласної міліції доклало максимум зусиль для того, щоб хлопці мали можливість достойно нести службу в складних погодних умовах.