Тернопільські медики відвезли у лікарні Дебальцевого продукти та ліки (Відео)

швидкаПо допомогу до лікарів місцевого Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф звернулися медики міської лікарні Дебальцевого.

У цьому медзакладі не вистачає ліків і продуктів. Тож тернополяни не лише спорядили і відправили на схід вантажівку з допомогою. Кілька наших медиків нині надають допомогу в зоні АТО.

Читайте також. Тернопілля: бійцям 6-го мотопіхотного батальйону подарували джип (Фото)

Із донецькими колегами тернопільські медики потоваришували кілька років тому, коли ті приїжджали сюди. Нині в складній ситуації – міська лікарня Дебальцевого, тому й просить про допомогу. Відтак Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за два дні зібрав на Тернопілля необхідну допомогу. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Це – картопля, буряк, морква, капуста, цукор, гречка, макарони… Не сприймаються вже тушонки магазинні, в солдатів уже – виразки, гастрити. Тому я попросив наших працівників, а ми маємо структури в 54 населених пунктах, максимально приносити сало, смалець і домашні тушонки, – розказує директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус.

Читайте також. Тернополян просять пекти смачненьке для ярмарку та бійців АТО

Майже 4-тонний вантаж самі ж і повезли в зону АТО.

– Тоді, коли вони доїжджали, були дуже потужні обстріли. У суботу, 6 грудня, приїхали, поспілкувалися з головною медсестрою. Дуже багато тоді доставили поранених, тому частину продуктів ми віддали бійцям, частину – залізничній лікарні, а левова частка і медикаменти, які вони просили, віддали міській лікарні Дебальцевого, – каже Михайло Джус.

Михайло Джус показує подяку від головного лікаря Дебальцівської лікарні. Але допомагають медики, каже він, не заради подяк. Пригадав, як два тижні наша бригада швидкої допомоги працювала в Слов’янську, близько десятка медиків центру – досі на Донбасі. Нещодавно тернополяни передали колегам на схід і відремонтований автомобіль швидкої допомоги, а працівники структур центру зібрали для потреб учасників АТО майже 100 тисяч гривень.