Тернопільські кооператори – найсильніші у “Що? Де? Коли?” (Відео)

знавціЧемпіонат ерудитів серед студентських команд кооперативних навчальних закладів України на приз газети “Вісті” відбувся у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі.

Читайте також. Виставка “З думкою про Україну”: авторські ляльки-мотанки + витинанки (Фото, Відео)

Участь у ньому взяли п’ять команд: з Чернігова, Херсона, Івано-Франківська, Хмельницького та Тернополя. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Цієї весни Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж уже вдруге приймає студентів кооперативних навчальних закладів усієї України. Саме команда з Тернополя черговий раз виборола перемогу, а разом із нею - право проводити чемпіонат ерудитів.

Читайте також. Подарунок до сезону – у парку “Топільче” тепер є гімнастичний турнік (Фото)

- Наша команда зайняла перше місце у цій грі через газету "Вісті" протягом року і, за правилами, фінальні змагання відбуваються на базі того навчального закладу, звідки - переможець. Уже вчетверте наша команда перемагає в цих змаганнях і, відповідно, ми 4 раз приймаємо гостей, - розповів директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Упродовж року учасники гри відповідають на запитання, розповідає президент Івано-Франківського клубу "Що? Де? Коли?" Володимир Макаров. Далі переможці беруть участь у чемпіонаті ерудитів. Завдання - нелегкі, однак, для студентів це не просто гра, а насамперед розвиток ерудиції та мислення.

Читайте також. Шукають меценатів: треба придбати “випускні” набори для сиріт-вихованців інтернатів

- Уявіть собі, з Херсона і Чернігова прорвалися до нас команди і не було жодного сумніву в тому, що вони приїдуть. Для людей, які грають, це не тільки ерудиція, не тільки вивчення якогось алгоритму мислення, а й те, що зараз називається тім-білдінг - створення професійних команд, - каже президент Івано-Франківського клубу "Що?Де?Коли?" Володимир Макаров.

Студенти також відвідали найцікавіші місця Тернополя. Найбільше молодь вразив музей політв'язнів. Усі учасники чемпіонату гри "Що?Де?Коли?" та найактивніші глядачі отримали грамоти та подарунки.