Тернопільські комунальники підганяють центральну владу, аби мешканці Тернополя мали гарячу воду

ф1Представники КП “Терпнопільміськтеплокумуненерго” та влади Тернополя взяли участь у всеукраїнській нараді щодо підготовки міст до опалювального сезону.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, нарада відбулась 13 вересня у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва.

Під керівництвом заступника Міністра Едуарда Кругляка представники облдержадміністрацій з усієї України, профільні заступники міських голів та керівники теплокомуненерго обговорювали  фінансовий стан підприємств, які надають населенню послуги централізованого тепло- та водопостачання, адже сьогодні практично в усіх містах ці підприємства мають величезні заборгованості за газ, а відтак і не можуть, особливо влітку, постачати гарячу воду населенню.

На нараді заступник міського голови Владислав Стемковський разом з керівником КП «Тернопільтеплокомуенерго» Андрієм Чумаком порушив проблему постачання гарячої води населенню в неопалювальний період через відсутність затверджених на рівні усієї країни нормативних актів. А без них міста не можуть вчасно розраховуватися за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» та отримувати ліміти використання газу. Оскільки при використанні газу без лімітів газооператори вимагають від комунального підприємства оплату на рівні тарифу комерційних підприємств, що двічі вищий, аніж вартість газу, закладена у тарифах.

Зазначені нормативні акти розробляються на рівні Міністерства, тому, за результатами обговорення, було прийнято рішення пришвидшити цей процес.

ф2