Тернопільські діти допомагають фронту малюнками (Фото)

оснДитячі малюнків тернопільських школярів для бійців АТО випустили у збірці, повідомляє сайт міської ради.

Презентація єдиного в Україні видання дитячих патріотичних малюнків для бійців АТО із назвою «Тато, повернись живим!» відбулася 3 березня.

Читайте також. Тернопільські волонтери скликають господинь і просять допомогти воякам дровами

Автори усіх малюнків – тернопільські школярі. Під час презентації міський голова Сергій Надал вручив маленьким тернополянам збірники з їхніми роботами, подяки та подарунки.

– Спільний ворог, спільна біда і спільна велика мрія об’єднали всі покоління українців. Війна, про яку вже кілька поколінь лише читали в книжках і бачили в кінофільмах, стала реальністю для наших сучасників. І вона зачепила всіх – від малого до старого. Одні воюють, інші допомагають фронту, – зауважив Сергій Надал. – Допомогти фронту можна по-різному. Можна, передаючи бронежилет для солдата, а можна – передаючи йому імпульс любові і поваги через малюнок або вірш.

Читайте також. Волонтери з Тернополя повезли допомогу під Маріуполь (Фото)

Тернопільські діти, які малюють малюнки і передають їх на фронт, виявляють свій патріотизм і реально підтримують бійців. Кожному воїну, як каже мер, важливо відчувати любов і вдячність від українців, яких він захищає. Дякуючи дитячим малюнкам, бійці мають це відчуття.

Софія Левицька