Тернопільські депутати мають ухвалити детальний план заходів у місті на 2015 р. (Відео)

P4100011-nВ орієнтовному порядку денному 58-ї сесії Тернопільської міської ради – всього 152 питання.

Втім, як традиційно буває, із десяток пунктів міський голова Тернополя Сергій Надал може додати до переліку безпосередньо у сесійній залі. Зрештою, кілька питань депутати можуть і відкласти.

Читайте також. Як соціальні проекти у Тернополі “постраждали” від курсу долара (Відео)

Нагадаємо, депутатів скличуть сьогодні, 31 березня, о 9 год. у залі засідань міської ради. Про це завчасно повідомив офіційний сайт мерії. Традиційно значний блок запланованих пунктів і цього разу стосується земельних питань: починаючи від 18-го питання і закінчуючи 152-м, доповідачем є начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр.

У порядку денному на початку засідання такі питання: "Про внесення змін до Положень про виконавчі органи міської ради", "Про надання дозволу на списання колонок-качалок, які перебувають на балансі комунального підприємства «Тернопільводоканал»", "Про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 2014 рік", "Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік" та інші.

До речі, нещодавно начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека заявив, що на сесію саме 31 березня винесуть також "Детальний план заходів на 2015 р. у рамках плану Стратегічного розвитку Тернополя". Вочевидь, цей пункт планують додати просто на засіданні.

Читайте також. У Тернополі проведуть передвеликодній ярмарок

Отже, що варто знати тернополянам про той детальний план. По-перше, він перегукується зі "Стратегією розвитку міста на 2013-2025 рр.", але є набагато конкретнішим. По-друге, про ті ж кроки щодо розвою обласного центру йдеться у "Програмі соціально-економічного розвитку Тернополя на на 2015 р.", але в останньому доккументі вже вказані чіткі цифри витрат на ті чи інші роботи.

По-третє, у документі, анонсованому паном Дейнекою, є інформація про всі галузі господарки міста - окремо і за пунктами. Тобто кожен може дізнатися, скільки і на що виділили, наприклад, медикам чи освітянам у 2015 р. Так, якщо у Програмі не йшлося про витрати на лікарню залізничників (її під час розробки документа ще фінансувала "Укрзалізниця" - прим.), то тепер це треба врахувати, причому із співфінансуванням установи із обласного бюджету.

Тож різних нюансів "План розвитку міста на 2015 р." - чимало. Однак чиновник міськради уточнив, що ці плани все одно  не є остаточними, бо суттєві корективи весь час вносять реалії.

Софія Левицька