Тернопільська Українська гімназія та школа-ліцей №6 – серед найкращих в Україні

Українська гімназія
Українська гімназія

Серед кращих закладів освіти України – два тернопільських!

У рамках Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття» в  Інституті проблем міцності Національної академії наук України відбулося урочисте нагородження представників кращих закладів освіти України. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Як ювілей відзначає найстаріша школа Тернополя (Відео)

Серед дев’яти номінацій у двох перемогу здобули тернопільські навчальні заклади. Зокрема, в номінації «Школа успіху» нагороду отримав директор Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка Анатолій Крижанівський, а в номінації «Школа Шкіл» – директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука» Олександр Остапчук.

- Дуже приємно, що серед більш як 300 шкіл зі всієї України, які брали участь у конкурсі, перемогу у номінаціях здобули два тернопільські навчальні заклади, - зауважив директор департаменту освіти і науки Тернопільської обладміністрації Любомир Крупа. – Сподіваюся, що і надалі педагоги краю демонструватимуть високі досягнення у престижних конкурсах.

Довідково. Конкурс «Школа ХХІ століття», заснований видавництвом «Шкільний світ». Він є загальнонаціональним і проводиться задля визначення найкращих менеджерів освітянської галузі. Конкурс  спрямований на популяризацію найкращих закладів України, піднесення престижності педагогічної праці, заохочення молоді до професії педагога, розповсюдження передового педагогічного досвіду, новаторства в освітянській сфері.

Софія Левицька