Тернопільська прокуратура “відхрестилася” від розслідування ДТП, в яку потрапив Леонід Бицюра

PC290007-nДТП, вчинене за участі посадовця ОДА на Львівщині, за територіальною підслідністю розслідують правоохоронні органи Львівщини.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури у відповідь на повідомлення про відсутність реагування прокуратури області на кримінальне правопорушення, вчинене за участі одного із заступників ОДА поблизу Золочева Львівської області 3 січня.

Читайте також. Розставити всі крапки над “і” спробував після ДТП чиновник Тернопільської ОДА

Така публікація з’явилася в одному з місцевих Інтернет-видань сьогодні, 12 лютого. Як йдеться у цьому повідомленні, посадовець ОДА – тобто Леонід Бицюра (чиновник підтвердив факт аварії у “Фейсбук” – прим.), використовуючи службовий транспорт в приватних цілях, у вихідний день за межами Тернопільської області 3 січня 2015 року спричинив ДТП поблизу Золочева Львівської області. Прокуратура області, начебто, не здійснює належного розслідування зазначеного кримінального правопорушення.

- Повідомляємо, що відповідно до вимог КПК України прокуратура Тернопільської області не розслідує та не здійснює процесуального керівництва у розслідуванні жодного кримінального правопорушення, вчиненого посадовцем ОДА на території Львівської області, - кажуть у прокуратурі.

Читайте також. Аварій на дорогах Тернопілля стало на 19% менше

Так, відповідно до ст. 218 КПК України досудове розслідування здійснює слідчий того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого перебуває місце вчинення кримінального правопорушення. Тому кримінальне правопорушення, вчинене на території Львівщини, за територіальною підслідністю розслідують правоохоронні органи Львівської області та процесуальне керівництво здійснює прокуратура тієї ж області.

Софія Левицька