Тернопільська прокуратура не виявила порушень у справі активістів у Підволочиську

P6030008-nІнформацію, опубліковану 14 листопада місцевими Інтернет-виданнями, – історію про суд над активістом у Підволочиську – прокуратура вважає надуманою і безпідставною.

Прес-служба прокуратури області надіслала окремий лист із поясненням. За текстом виходить, що претензії ВО «Автомайдан» не мають підстав.

Читайте також. Майданівцю з Підволочиська «клеють справу», бо хочуть залякати всіх активістів на Тернопіллі?

Цитуємо: «Відповідно до повноважень, прокурор відділу прокуратури області здійснював процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 5 громадян за фактом спричинення ними тілесних ушкоджень двом працівникам ДАІ під час виконання правоохоронцями службових обов’язків 7 березня 2014 року.

Кримінальне провадження за вказаним фактом за ч. 2 ст. 345 КК України розслідували слідчі управління УМВС України в області. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 345 КК України скерували до Підволочиського районного суду у липні цього року.

Читайте також. У Тернополі так посварилися два водії, що дійшло до стрілянини

У ході судового розгляду будь-яких процесуальних порушень з боку прокурора чи слідчих міліції не встановили. Підволочиський районний суд визнав винними 5 осіб, які побили працівників ДАІ. Відповідно до закону, у разі незгоди із рішенням суду, засуджені можуть оскаржувати це рішення у апеляційній інстанції. У разі наявності в громадян будь-якої інформації щодо фактів хабарництва з боку потерпілих, просимо повідомляти конкретні факти, що належним чином будуть перевірені прокуратурою. Їм нададуть правову оцінку».

Софія Левицька