Тернопільська поліція оголосила в розшук підозрюваного у тероризмі (Фото)

розшукТернопільські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо бойовиків на Донбасі, тому оголосили в розшук одного з них.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Тернопільській області, на опублікуваному фото – бойовик “ЛНР”, щодо якого ведеться рослідування за статтею ККУ про участь у терористичній організації. ф1

“Управління карного розшуку ГУНП в Тернопільській області розшукує Овсяника Станіслава Володимировича, 1961 року народження, жителя міста Алчевськ Луганської області.

Слідчим відділом Управління СБ України в Тернопільській області щодо розшукуваного проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації)”, – йдеться в повідомленні поліції Тернопільщини.

Усіх, хто знає про місце перебування розшукуваного, правоохоронці просить терміново зателефонувати. Контактні телефони у Тернополі (0352) 27-93-45, 27-92-57, оперативний черговий СБУ в Тернопільській області (0352) 52-45-42.