Тернопільська поліція повідомила про передчасну втрату в рядах своїх ветеранів (Фото)

Володимир Войнарський

Раптово помер підполковник у відставці Володимир Войнарський.

Про таку втрату в рядах своїх ветеранів повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Як ідеться в повідомленні, Володимир Войнарський з 1996 до 2014 року працював в органах внутрішніх справ.

“Володимир прослужив в ОВС з 1996 року, пройшовши шлях від оперуповноваженого карного розшуку  Тернопільського міського управління до начальника сектору професiйної пiдготовки управлiння кадрового забезпечення УМВС Укpаїни в Тернопiльськiй областi. За віддану службу неодноразово був  нагороджений  відомчими відзнаками, подяками та грамотами.

У 2014 році, вийшовши на пенсію підполковником міліції, продовжив працювати провiдним спецiалiстом сектору професiйної пiдготовки управлiння кадрового забезпечення, а з 2015 року по теперішній час працював вчителем фізкультури у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 Тернополя”, – повідомили колеги.   

Про причину передчасної смерті підполковника не повідомляється.

Керівництво ГУ Нацполіції у Тернопільській області висловило співчуття рідним і близьким Володимира Войнарського.

“Талановитий, успішний, розумний, зі щирим і добрим серцем, чистою і світлою душею та відкритою усмішкою… Таким його запам’ятаємо назавжди. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, котра  залишила по собі добрі справи та чесно прожила своє життя. У нашій пам’яті Володимир Володимирович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині”, – йдеться в некродлозі Колегії Головного управління внутрішніх справ в Тернопільській області, друзів та співробітників з приводу передчасної смерті колеги Володимира Войнарського.