Тернопільська ОДА на сесії облради прозвітувала про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2015 рік

ф1Як йшлося у звіті, економіка Тернопільської області минулого року зазнали спаду, як і загалом економіка України.

Однак щодо обсягу виробництва промислової продукції спад у нашій області був наполовину меншим, як по державі загалом.

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку Тернопільської облдержадміністарції Галина Воляник.

«Результати виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2015 рік вказують на те, що зважаючи на ряд негативних чинників, які супроводжували економічні процеси не лише нашої області, а й держави в цілому, досягнуто позитивної динаміки в окремих галузях економіки та соціальній сфері.

За підсумками 2015 року обсяг виробництва промислової продукції скоротився на 7,6% порівняно з показниками 2014 року на фоні скорочення промислового виробництва в Україні на 13,4%.

Проте, протягом звітного періоду, зростання промислового виробництва спостерігалось у добувній промисловості та розробленні кар’єрів в 1,6 рази, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 11,7%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 5,5%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 20,7%.

Обсяг реалізації промислової продукції підприємств області у 2015 році склав понад 11,8 млрд гривень, що забезпечило виконання програмних завдань на 128,1% (на 2,6 млрд гривень більше планового показника)», – цитує Галину Воляник прес-служба Тернопільської облради.

Обговоривши надану інформацію, депутати взяли звіт до відома.