Тернопільська облрада прийняла обласний бюджет на 2017 рік майже одноголосно

ф1За бюджет проголосувани 49 депутатів із 50, присутніх в залі.

Як повідомляє сайт Тернопільської облради, левову частку бюджету складатимуть видатки на дві галузі – освіти і охорони здоров’я.

Проект головного фінансового документа області представив депутатам директор департаменту фінансів облдержадміністрації Степан Скибиляк.

На наступний рік визначені доходи обласного бюджету у сумі 5,5 мільярда гривень. Розрахунковий показник на галузь  освіти складає 440,8 мільйона гривень, у тому числі освітня субвенція – 146,7 мільйона. Обсяги видатків на охорону здоров’я становить 684,7 мільйона гривень, у тому числі кошти медичної субвенції – 619,4 мільйона. Обсяг видатків на утримання бюджетних установ, підпорядкованих департаменту соціального захисту населення та на здійснення соціальних виплат найуразливішим  категоріям населення складає 51,6 мільйона гривень (без урахування  субвенцій з державного бюджету). Обсяг видатків на галузь культури та мистецтва  визначено у сумі 74,9 мільйона гривень, на фізичну культуру та спорт – 20,2 мільйона.

На реалізацію місцевих програм передбачено майже 32 мільйона гривень.

Пісдя докладного обговорення і внесення пропозицій депутати прийняли обласний бюджет на 2017 рік. За проголосувало 49 депутатів із 50 присутніх.