Тернопільська облрада просить ввести на Луганщині та Донеччині воєнний стан (Відео)

P6170012-nСім’я зі Слов’янська влаштувала міні-мітинг перед сесією Тернопільської облради сьогодні, 17 червня.

Читайте також. Тимчасово погасили конфлікт: лише облавтодор отримає гроші з обласного бюджету на ремонт доріг (Відео)

Громадський активіст Михайло Нечипоренко разом із дітьми прийшов під «білий дім», аби продемонструвати тернополянам, що треба підтримувати українських військових, яких, на його думку, у Києві просто зрадили. Активісти вимагали розірвати дипломатичні відносини з країною-окупантом. Але для цього, наголошували біженці, слід визнати всі території України, де тривають бої із терористами, – тимчасово окупованою територією.

Згодом під час сесії чоловікові дозволили виступити і він звернувся до депутатів. Частина з обранців краян відразу ж підписали те звернення, яке він запропонував. За нагоди, депутати привітали чоловіка із народженням донечки. Вчора, 16 червня, в пологовому будинку Тернопільської міської комунальної лікарні №2 переселенка із Слов’янська народила чудову, здорову дівчинку вагою 3 кг 700 г. Мати і дитина почуваються добре.

Власне, обласна рада вже була готова до такого повороту. Звернення до керівництва країни з проханням ввести воєнний стан на Луганщині та Донеччині вже подала одна із фракцій облради. Зачитав документ свободівець Роман Навроцький. На його думку, введення воєнного стану «розв’яже руки» українським військовим і вони зможуть знищити ворога швидше.

Підтримали його позицію і решта депутатів, і представники військових підрозділів, які нині діють на Тернопіллі. За нагоди, вони скористалися можливістю звернутися до громади краю і попросити людей про фінансову і матеріальну підтримку, а владу – про розв’язання деяких побутових проблем вояків.