Тернопільська митниця відкрила 41 справу про різні порушення

правилаПрацівники Тернопільської митниці Міндоходів порушили 41 справу про порушення митних правил на загальну суму 207,9 тис. грн і вилучено предметів вартістю 30,7 тис. гривень.

І це – лише протягом І-го півріччя цього року, наголошують в Інформаційно-комунікаційному відділі Тернопільської об’єднаної ДПІ  ГУ Міндоходів у Тернопільській області.

Читайте також. 207 млн грн переказала у держбюджет за півроку Тернопільська митниця

Зокрема, з початку року митниця розглянула 32 справи про порушення митних правил і наклала штрафів на суму 260,5 тис. гривень. Також у звітному періоді працівниками митниці Міндоходів передали до суду 7 справ про митні правопорушення на загальну суму майже 188 тис. гривень. Судом в одній справі про ПМП винесли постанову про застосування конфіскації на суму 1338 гривень і наклали штраф 100% вартості предметів ПМП.

Окрім того, Тернопільська митниця Міндоходів взаємодіє із правоохоронними та іншими державними органами та митними органами іноземних країн. Зокрема, з початку року провели 5 спільних заходів із ВДАІ УМВСУ в результаті чого порушили три справи про ПМП за ст. 470 Митного кодексу України та один спільний захід із ЛВ УМВС України на станції «Тернопіль» Львівської залізниці.

Читайте також. Тернополяни переважно ввозять з-за кордону вантажівки

Також з початку року підготували 2 запити до митних органів іноземних країн та отримали загалом 13 відповідей, у тому числі за запитами, що направлялись торік. За результатами опрацювання відповідей, отриманих від митних органів Королівства Нідерландів склали шість протоколів про порушення митних правил за ст. 485 та 483 Митного кодексу України на суму 177,2 тис. гривень.