Тернопільська міськрада заперечує факт розкрадання бюджетних коштів

знаки У Тернополі у 2014 році виконали роботи зі встановлення та заміни дорожніх знаків, стверджують на сайті міської ради.

Фактично, вони у такий спосіб відповіли на закиди міліції щодо розтрати бюджетних коштів.

Читайте також. Підприємство отримало 100 тис. грн на нові дорожні знаки для Тернополя, але нічого не зробило (Фото)

Нагадаємо, 23 січня на офіційному сайті УМВС України в Тернопільській області оприлюднили публікацію під заголовком «Правоохоронці викрили факт неправомірної розтрати бюджетних коштів, виділених на встановлення та заміну дорожніх знаків у Тернополі». Ми про це також написали.

Так ось, керівник управління житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради Микола Лесів стверджує, що жодних запитів від правоохоронців щодо переліку виконаних робіт зі встановлення та заміни дорожніх знаків, а також витрачених на ці роботи коштів, не надходило ні на ім’я начальника УЖКГ, ні директору підрядної організації, ні начальнику відділу технічного нагляду. Правоохоронці не здійснювали жодних перевірок і, відповідно, підстав для їхніх звинувачень – немає.

Читайте також. Обрізати дерева у Тернополі почнуть на транспортних розв’язках

Також не відповідає дійсності та інформація, що підрядник не виконав жодних робіт. Підрядна організація ТОВ «Газ-Пласт-Буд» у 2014 році провела замінила та встановила нових дорожніх знаків на вулицях Тернополя у кількості 171 шт. на загальну суму 172 986,68 грн.

– Наказом управління ЖКГ ми створили спеціальну комісію, що обстежила всі дорожні знаки, які були встановлені минулого року в Тернополі, – каже начальник управління житлово-комунального господарства Микола Лесів. – Згідно із висновків комісії, підстав для відкриття кримінального провадження немає, бо факти, наведені у публікації, не підтвердилися.

Читайте також. Міжнародних економічних форумів у Тернополі не проводитимуть – немає сенсу

До слова, лист від слідчого Тернопільського УМВС України у Тернопільській області надійшов на адресу відділу технічного нагляду аж 29 січня. У ньому містилося звернення про надання завірених документів щодо виконання робіт з облаштування дорожніх знаків у Тернополі. Відділ технічного нагляду повідомив правоохоронцю, що для отримання цих документів йому необхідно звернутися безпосередньо у Тернопільську міську раду.

У зв’язку з вищенаведеними фактами, Тернопільська міська рада звернулася до правоохоронних органів з вимогою спростувати інформацію на офіційному сайті УМВС України в Тернопільській області, розміщену 23 січня 2015 р. Отже, тепер слід чекати відповіді від міліції…

Софія Левицька