Тернопільська міська рада дала остаточний дозвіл на забудову площі Героїв Євромайдану

P3030029-nДва рішення Тернопільської міської ради на останньому засіданні 18 грудня стосувалися площі Героїв Євромайдану.

Нагадаємо, про ці пункти не було й слова в орієнтовному порядку денному, оприлюдненому 13 грудня. Їх вніс як додаткові міський голова Сергій Надал просто на початку засідання.

Читайте також. Чи місце торгово-розважально-офісному центру на площі Героїв Євромайдану? (Фото)

Обидва пункти порядку денного вносив на розгляд депутатів начальник відділу земельних ресурсів міськради Віктор Кібляр. Питання №№163 і 164 отримали врешті підтримку у 33 «за».

Що ж саме вирішила міська рада? По-перше, внесла доповнення до рішення міської ради від 28.10.2014 р. за №6/52/169 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3540 га за адресою: площа Героїв Євромайдану відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради». Нюанс в тому, що внесли доповнення в преамбулу до старого рішення, тож після слова «враховуючи» тепер слід читати «письмову згоду землекористувача на вилучення земельної ділянки та…».

Читайте також. Землю – всім: 23 га території цукрового заводу забудують малозабезпечені та бійці АТО

До речі, при ухваленні цього рішення Сергій Надал підкреслив, що в тій місцині вже остаточно визначили межі, що належать до довгобуду обласної бібліотеки та сусідніх комерційних забудов.

По-друге, депутати погодилися внести зміни в рішення міської ради від 13.05.2010 р. № 5/35/4 «Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою майдан Мистецтв».

Цитуємо: «Розглянувши звернення управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА: внести зміни в рішення міської ради від 13.05.2010 р. № 5/35/4 «Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою майдан Мистецтв»: замість слів «майдан Мистецтв» читати «площа Героїв Євромайдану».

Читайте також. Більше 7,5 га міської землі депутати передали КП «Тернопільбудінвестзамовник» (Фото, Відео)

Отже, міські депутати по суті поставили крапку у справі із забудовою майдану, що в центральній частині міст. Тепер там точно можуть звести торгово-розважально-офісний центр і підземну парковку. Нагадаємо, за це все забудовник має подарувати місту… пам’ятник Героям «Небесної сотні».

Софія Левицька