Тернопільська міліція з’ясовує, хто змусив Степана Кобіса написати заяву про вихід із Партії регіонів

КобісПерші факти тиску на членів Партії регіонів почали фіксувати у міліції, у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

До Чортківського райвідділу внутрішніх справ звернувся голова місцевої райадміністрації із заявою про те, що 27 січня до його робочого кабінету зайшло близько півсотні осіб і змусили написати заяву про вихід з Партії регіонів. Під тиском громади керівник написав документ про вихід з партії.

Читайте також. Шукають, хто зламав відеокамеру міліціонерові під час віче у Тернополі (Відео)

Після того, як невідомі особи звільнили його робочий кабінет, голова райадміністрації звернувся до правоохоронців. Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань із правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу. За даним фактом проводиться досудове розслідування. Працівники міліції нині з’ясовують обставини та деталі інциденту.

Читайте також. Телефонні шахраї видурили в тернополянки 700 євро, інша віддала їм 32 тис. грн

Додамо, що сесія Чортківської районної ради 28 січня висловила недовіру голові РДА, представникові партії влади в районі. За дане рішення проголосували 66 з 68 присутніх на сесії депутатів. Також, за ініціативи демократичних фракцій, сесія Чортківської районної ради  прийняла рішення про підтримку Народної Ради як правлячого органу влади на Всеукраїнському рівні, створення на території Чортківського району загонів народної самооборони та звернення до Президента з вимогою невідкладно підписати рішення, прийняті сьогодні у парламенті.

Довідково. Даний факт підтвердили на сайті обласної адміністрації. Цитуємо: «Голова Чортківської РДА Степан Кобіс при чисельній кількості  мітингувальників і під їхнім тиском написав заяву про вихід з Партії регіонів та сказав про можливий розпуск партійного осередку у Чортківському районі».