Тернопільщина послабила карантин Covid-19: в області показники “зеленої” зони (Відео)

Носіння медичних масок і дотримання соціальної дистанції і далі є обов’язковим на Тернопільщині

Ситуація з поширенням Covid-19 на Тернопільщині стабілізувалась настільки, що за добовим приростом нових випадків коронавірусу 1 червня область відповідала критеріям зеленої зони небезпеки поширення Covid-19.

Про це під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки 1 червня заявила Головний державний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук, повідомляє телеканал TV-4.

"Ми бачимо зниження по всіх показниках Covid-19", - сказала Чайчук.

Читайте також: Добові показники Covid-19 на Тернопільщині знизились до 30-ти

Саме тому обласна комісія 1 червня вирішила послабити карантинні обмеження в Тернопільській області. Зокрема, послаблення торкнуться роботи громадського транспорту - пасажири тепер можуть їхати на всіх місцях для сидіння. Також заклади громадського харчування зможуть тепер працювати на годину довше. Крім того, на Тернопільщині тепер знову можливі партнерські пологи. Лікувальні ж заклади, що були перепрофільовані для прийому хворих на Covid-19, тепер повернуться до звичного режиму роботи.

Більше подробиць про послаблення карантину через Covid-19 у Тернопільській області - у прямій мові Оксани Чайчук у сюжеті TV-4