На Тернопільщині зафіксували 23-ій летальний випадок коронавірусу

ф1Це перша смерть хворого на коронавірус у Тернопільській області за останній тиждень.

Про летальний випадок коронавірусу, зафіксований за добу 20 травня у хворого з підтвердженим діагнозом “коронавірус”, сьогодні вранці повідомив Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

“На 21 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР у 1098 випадках діагноз лабораторно підтверджений, з них 23 – летальних”, – повідомили в обласному центрі МОЗ.

У коментарях до повідомлення обласний лабораторний центр уточнив, що смертельний випадок Covid-19 був зафіксований минулої доби у Шумському районі. Станом на ранок 20 травня на Тернопільщині було зареєстровано загалом 22 латальних випадки коронавірсу.

Читайте також: Нові випадки коронавірусу на Тернопільщині виявляють другу добу поспіль (Мапа)

До смертельного випадку 20 травня останній летальний випадок коронавірусу на Тернопільщині, за даними Центру МОЗ, був зафіксований за добу 14 травня. Про це в даних на ранок 15 травня повідомляв обласний лабораторний центр. Там інформували, що на 15 травня на Тернопільщині з початку пандемії зафіксовані загалом 22 смертельні випадки Covid-19. Таким чином, 20 травня на Тернопільщині зафіксована перша смерть від коронавірусу за останній тиждень.

Читайте також: Глава МОЗ назвав епіцентр епідемії коронавірусу в Україні (Відео)