“Тернопільщина – захисникам України”: звіт про використання коштів на потреби АТО

бронежилетКругленьку суму – 648 тисяч 916 гривень зібрали комунальні установи, заклади та організації обласної ради, а також виконавчий апарат для потреб тернопільських захисників України.

У тому числі, 11 870 грн перерахували установи на потреби окремих підрозділів, в яких перебувають тернополяни.

Читайте також. Якщо волонтер не має офіційних підтверджень законності своїх дій, його запрошують у міськвідділ міліції (Фото)

За дорученням голови обласної ради Василя Хомінця, звіт про використання коштів постійно подають на сайті обласної ради.

Отже, для потреб Тернопільського батальйону територіальної оборони ЗСУ перерахували 199 тисяч 284 гривні. Для Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку (структурний підрозділ спеціального правоохоронного формування у складі ЗСУ) - 11 тисяч  870 гривень.

За запитом управління СБУ в області перерахували 56 тисяч 95 гривень. Для  забезпечення працівників ДАІ області, які несуть службу в зоні проведення АТО, - 10 тисяч 50 гривень.

Читайте також. Тернопілля: волонтери просять приносити для вояків теплі речі та протизастудні ліки (Відео)

Крім того, 4 тисячі гривень із зібраної суми виділили мешканцю одного із сіл Тернопільщини, чиї син та племінник, який росте без батька, мобілізовані у ЗСУ. За ці гроші придбали хлопцям шоломи.

Станом на 8 вересня для потреб батальйону обласного управління МВС перерахували 198 тисяч 688 гривень. Усі зазначені кошти витратили на придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів зв’язку, бушлатів, генераторів, міні-електростанцій, одностроїв, бронежилетів, касок тощо.

Довідково. Збір коштів триває. Наразі виконують інші заявки, які надійшли до обласної ради від батальйонів, підрозділів, які захищають Україну у зоні проведення АТО.

Софія Левицька