Тернопільщина віддала Тягнибоку близько 2% голосів, а обласний центр – ще менше

tjagnibok_svoboda1За результатами обробки 63,6% протоколів лідер Свободи Олег Тягнибок займає у президентській гонці лише 10 місце.

Читайте також. Тернопілля: бюлетені до окружних виборчих комісій здали 1054 ДВК

Найкращий результат його підтримки – на Волині, Тернопільщині та Івано-Франківщині. Однак наша область віддала політику, представники якого сьогодні головують у всіх органах влади області, лише 1,85% голосів. І це – другий результат в Україні. Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомив тернополянин, а нині – головний редактор телеканалу «Рада» Володимир Лех.

Дуже багато тернополян, франківців і львів’ян висловлюють свою думку про рейтинг Олега Тягнибока у соціальних мережах. Якщо ці вислови узагальнити і не цитувати нецензурну лексику, то причина падіння популярності не у поведінці лідера ВО «Свобода» під час Майдану чи у Верховній Раді. Багато людей вважають, що «завдячувати» своєму рейтингу пан Тягнибок тепер має саме побратимам, які опинилися при владі у Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях і показали себе з негативного боку. Адже свободівці часто останнім часом звинувачують в оборудках із землею, нечесному розподілі посад тощо.

Читайте також. Вибори мерів на Тернопільщині: порошенківці перемогли не у всіх райцентрах

До речі, Волинь віддала Тягнибоку 1,87% голосів. На Івано-Франківщині політика підтримали 1,73% виборців, на Львівщині – 1,1% виборців. В 11-ти областях лідер ВО «Свобода» не подолав навіть 1% бар’єру.

Довідково. Цифри, що свідчать про підтримку Тягнибока на Тернопільщині:
ТВО №165 – 6 місце – 1,32%;
ТВО №166 – 5 місце – 1,82%;
ТВО №167 – 5 місце – 1,82%;
ТВО №168 - 5 місце – 2,01%;
ТВО №169 – 5 місце – 2,44%.