“Тернопільщина у правознавстві – новий гравець”, – головний освітянин краю Любомир Крупа (Фото)

осн22Дві команди з Тернопільщини отримали дипломи про третє місце у ХІІ Всеукраїнському турнірі юних правознавців.

Нагадаємо, завершився турнір юних правознавців урочистим нагородженням переможців. Захід відбувся 14 жовтня під час літературно-мистецького свята «Луни повстанського краю», що проходило у с. Антонівці Шумського району.

Читайте також. На Тернопілля з`їхалися юні правознавці з усієї України

Переможців турніру привітав голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк. За словами очільника області, для нагородження школярів обрали надзвичайно символічне місце, де формувалися національні ідеї, український дух та патріотична свідомість.

Нагороди переможцям вручили головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко та директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомир Крупа.

Читайте також. Закон про люстрацію не відповідає Конституції і міжнародному праву – Ярема

За результатами турніру, першість отримала команда під назвою «Юридична громада» з Харкова. Диплом ІІ ступеня дісталися двом командам – збірній Запоріжжя та «Слобожанам» з Харкова. Дипломи ІІІ ступеня вибороли шість команд, серед них – «ТІК» Козівського району і команда Тернопільської загальноосвітньої школи №2 «Консул».

Всього у Всеукраїнському турнірі юних правознавців взяли участь 75 школярів. Випробувати сили у цій дисципліні прибули 15 команд навчальних та позашкільних навчальних закладів Волинської, Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Харківської та Тернопільської областей.

Читайте також. Юні правознавці України хочуть виправити те, що наробили дорослі (Фото)

За словами директора департаменту освіти і науки ТОДА Любомира Крупи на турнірі тернополяни були активними та кмітливими. Загалом до інтелектуальних змагань долучилося три команди з області.

– Те, що двом командам вдалося увійти в трійку переможців, дуже тішить, – каже Любомир Крупа. – Тернопільщина у правознавстві – новий гравець, але ми маємо хороші перспективи вдосконалюватися та розвиватися. Думаю, що на майбутніх турнірах наші школярі мають усі шанси на перемогу.

Софія Левицька