Тернопільщина: у 13-ти школах тимчасово призупинили навчання, у восьми – закрили класи

img_4846У жодному районі Тернопілля показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідпороги, тому панікувати не варто, повідомив сайт ОДА.

На Тернопільщині в 13-ти школах дев’яти районів тимчасово призупинили навчання, у восьми – закрили класи. Про це повідомив начальник Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, головний державний санітарний лікар Тернопільської області Володимир Паничев під час наради з керівниками структурних підрозділів.

Читайте також. Тернопілля: значно побільшало хворих на респіраторні вірусні інфекції

Відбулося зібрання сьогодні, 23 лютого, під керівництвом виконувача обов’язків заступника голови Тернопільської обладміністрації Івана Бабійчука. За словами пана Паничева, підвищений рівень захворюваності нині – прогнозований і відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Читайте також. Волонтери просять тернополян активізуватися – на сході потрібна наша поміч (Відео)

– Показник захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень становить 52,9 випадків на 10 тисяч населення, при епідпороговому значенні – 87,9 випадків. Кількість захворілих збільшилася порівняно з попереднім тижнем на 22,7%, тобто 5655 випадків проти 4616. Питома вага дітей до 18 років серед хворих становила 62,2%, школярів 39,2%, – розповів фахівець.

Також він закликав усіх здійснювати профілактику грипу.

Софія Левицька