Тернопільщина обурена зрадою Азарова – голова облради

Азаров - зрадник Фото: express.te.ua
Азаров – зрадник
Фото: express.te.ua

Голова обласної ради засуджує зраду урядом та більшістю у Верховній Раді європейського вибору України. Про це заявив голова Тернопільської обласної ради  Василь Хомінець.

«Уряд знову ввів в оману своїх громадян. Упродовж тривалого часу, переконуючи народ у невідступності шляху України до Європейського Союзу, обіцяючи виконати усі необхідні вимоги, в останній момент, прикриваючись російським шантажем, керівництво країни відмовляється від підписання такого очікуваного українцями документа, тим самим відбирає європейське майбутнє не лише від нинішнього покоління українців, а й від наших дітей. Вважаю це недопустимим. Ми, українці – європейська нація, своєю ментальністю, своїм життєвим укладом, прагненням до демократичних цінностей – ми європейці. Переконаний раптова зміна цивілізаційного вибору очільниками держави є зрадою народу України, адже народ обрав Євросоюз, – зазначив голова Тернопільської облради.

За його словами, він, як керівник найбільшого представницького органу області, підтримує вибір краян – Україна в товаристві вільних європейських держав.

Тернопільська обласна рада ще 12 листопада на ІІІ пленарному засіданні 45 сесії вже висловила свою позицію: «Як представники органів місцевого самоврядування, відповідально засвідчуємо переваги європейської інтеграції, високих стандартів соціального і культурного рівня життя, за якими живуть європейські держави», – йдеться у зверненні.