Тернопільщина: “Не стільки нарікають на хворого отця, скільки на заробітчан, яких останнім часом приїхало чимало” (Відео)

Фото з соцмережі
Фото з соцмережі

Щодо заліщицького священника, у якого виявили коронавірус, люди між собою говорять, що його стан покращився.

Про це пише “20 хвилин”.

Роман Краснюк, в.о. голови Заліщицької РДА, телефоном запевнив: одразу після нічного повідомлення про хворобу священника медики виїхали на місце та взяли для аналізу біологічні взірці у всіх членів родини, хто з отцем найбільше контактував. Проводили аналізи лабораторно. Результати вже є: коронавірусу у них не виявили. У районі все нормально, є продукти, їх підвозять, поліція обмежує рух, але, оскільки Заліщики не мають об’їзду, транзитний рух через місто все ж відбувається, – каже Роман Краснюк.

– Запровадили карантин. Дотримуємось всіх заходів, що відповідають введенню надзвичайної ситуації. Працює також і районні лікарні. Готовий до прийому пацієнтів і інфекційний блок.

Люди, звичайно, переживають, розповідає один із мешканців Заліщик – бо були у нього на службі, о. Олег взагалі дуже комунікабельний, прихожан у церкві дуже багато, – розповів пан Василь. – У нього діти і внучата є. Жінка працює в соціальній службі. Я особисто з ним спілкувався місяців два тому. Досі не вірю, що і до нас це дійшло…

Не стільки нарікають на хворого отця, скільки говорять за заробітчан, яких останнім часом чимало приїхало в район. Люди хвилюються, бо не знають, хто, звідки і що привіз. І хто з якої саме країни приїхав. Зазвичай в родинах це тримали у секреті. І навряд чи хтось після повернення з-за кордону, йшов на самоізоляцію. Не виключають люди, що саме таким чином підхопив вірус і священник.

Зазначимо, у п’яти членів родини священника, який у Заліщиках захворів на коронавірус, COVID-19 не виявили

Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук журналістам Суспільного.

За її словами у шести інших людей з Тернопільщини, аналізи яких досліджувалися в обласному лабораторному центрі раніше, також коронавірусу нема.

Сьогодні до Тернопільського ОЛЦ надійшли повідомлення про дві нові підозри на коронавірус.

Звернення міського голови Алли Квач про ситуацію в місті Заліщики щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19: