Тернопільщина наразі виконала план із мобілізації лише на 59%

dsc_1757Бережанський район виконав план мобілізації на 43%, Гусятинський – на 52%. Є на Тернопіллі райони зі значно вищими показниками.

Про це під час наради, яку сьогодні, 26 березня, провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак, повідомив військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський. Участь у нараді також взяли керівники структурних підрозіділів ОДА.

Читайте також. Викрили чотирьох осіб, які намагались перешкодити мобілізації на Тернопіллі

Як констатував Володимир Катинський, Збаразький і Лановецький райони забезпечили план на 90%, Зборівський, Козівський – на 66%, Підволочиський – на 69%, Теребовлянський – на 65%, Чортківський – 48%, Кременецький і Шумський – 86%, Борщівський – 65%.

– Найнижчі показники із виконання мобілізації – у Бучацькому та Монастириському районах, всього 24%, – констатував військовий комісар.

Читайте також. Різну продукцію для потреб військових на Тернопіллі виготовляють установи покарань (Фото)

За результатами наради Іван Крисак дав доручення керівникам структурних підрозділів, відповідальних за мобілізацію у кожному з районів, ознайомитися з її ходом та вжити усіх необхідних заходів для покращення показників.

– До завершення другого етапу четвертої черги часткової мобілізації залишаються лічені дні, поки що Тернопільщина виконала план на 59%, – каже Іван Крисак. – Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб підвищити цей показник.

Софія Левицька