Тернопільщина: на тестування вже зареєструвалися понад 4,5 тисячі абітурієнтів (Відео)

ШайнюкНезалежно від зміни керівництва Міністерства освіти і науки України, ЗНО відміняти ніхто не буде!

На цьому наполягають організатори тестування на Тернопільщині. Тобто реєстрація на незалежне оцінювання триває до 5 березня. Уже подали заявки більше 70% абітурієнтів нашої області. Але організатори тестування просять не зволікати із реєстрацією. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Абітурієнти так довго визначаються із тестами, що можуть узагалі “пролетіти” (Відео)

– Зовнішнє оцінювання – одна із найдієвіших реформ в освіті, тому вона буде продовжена. Переживати, боятися, що тестування не відбудеться або його відмінять, немає ніяких підстав. Ми продовжуємо роботу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, – пояснив заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

З Тернопільщини на тестування вже зареєструвалося понад 4,5 тисячі майбутніх абітурієнтів. Найбільше реєструється на ЗНО з української мови і літератури, бо це випробовування - обов'язкове для всіх. Популярними є, як і в минулі роки, математично-природничі дисципліни: математика, біологія і географія. Трохи менше абітурієнтів зареєструвалося на фізику та хімію. Серед гуманітарних дисциплін лідирують історія України та англійська мова. Найменше зареєструвалося для проходження тесту з іспанської – шість майбутніх вступників. Організатори ЗНО закликають абітурієнтів, серйозно підійти до заповнення документів на реєстрацію.

Читайте також. Тернопілля: для пробного тестування абітурієнтів створять пункти у кожному районі

- Програма реєстрації не дозволить зробити помилки. Єдине, що виникають негаразди, коли абітурієнти заповнюють вручну деякі свої персональні дані. Забувають поставити дату, підписатися, вручну затвердити копії. Це, зокрема, стосується документа, який засвідчує особу - паспортних даних, - говорить Юрій Шайнюк.

Довідково. Документи слід надіслати рекомендованим листом в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Після 5 березня впродовж двох тижнів дозволяють ще вносити зміни у реєстраційні дані.