Тернопільщина: козак Михайло Гавриляк стане почесним жителем Підволочиська (Фото)

Основне-nГаньбою вважають жителі Підволочиська, що “губернатор” Тернопільщини носить звання почесного громадянина їхнього селища. Натомість вони пропонують присвоїти таке звання козакові Михайлові Гавриляку.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Михайло Гавриляк отримає подарунок від активіста Майдану з Тернополя (Відео, Фото)

Нагадаємо, про знущання над Михайлом Гавриляком люди дізнались з відео, яке зараз доступне в мережі Інтернет. Жорстокість дій працівників “Беркуту” і Внутрішніх військ вразила українських громадян та світову громадськість. Поведінка козака підняла дух українців.

Натомість заслуги Валентина Хоптяна перед громадою селища були не надто великими – за кілька місяців його керівництва у РДА, він встелив бруківкою вулиці містечка за кошти підприємців і встановив фонтан, за який ще довго боргувала селищна рада. Але зажадав за це довічну славу й пам’ять у жителів Підволочиська.

Читайте також. Інтерв’ю міліціонера, який показав світу знущання “Беркуту” над голим козаком (Відео)

– Мої краяни – це дуже добрі й щирі люди, – каже  голова Підволочиської районної організації ВО “Свобода” Ольга Навроцька. – Вони мають багато чеснот. І якби спитали їхньої думки, то вони навряд чи погодились би на такі нагороди. Підволочищани є набожний народ. Відома церковна заповідь – “Не сотвори собі ідола”, навряд чи схвалює прославляння чиновника.

Тому забрати у пана Хоптяна звання почесного громадянина жителі Підволочиська вирішили на найближчій сесії селищної ради. Натомість вже на недільному вічі жителі селища проголосували й одностайно ухвалили винести на розгляд депутатів пропозицію про присвоєння звання почесного громадянина Підволочиська Михайлові Гавриляку. Хоча цей чоловік – не є жителем Тернопілля.

Довідково. Козак Михайло Гавриляк, після того, як бійці спецпідрозділу “Беркут” жорстоко його побили та роздягнули на морозі, став справжнім народним Героєм. Про нього пишуть вірші, називають його символом українського народу та малюють картини. В соціальних мережах користувачі активно поширюють різні зображення нескореного козака (див. фото!).