Тернопільщина: 18 в’язнів заподіяли собі тілесні ушкодження

edzpytyПрокуратура Тернопільської області встановила, що цьогоріч 18 в’язнів Чортківської УВП заподіяли собі тілесні ушкодження, на відповідний профілактичний облік поставлено лише 3 з них. Зафіксовано неналежне медичне обслуговування в’язнів.

Про це повідомили в прокуратурі. Прокуратурою проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства у діяльності Державної установи  «Чортківська установа виконання покарань № 26» щодо запобігання фактів катувань й іншого жорстокого, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження з особами, які тримаються під вартою.

Виявили, що були випадки безпідставного поміщення ув’язненого до карцеру у травні 2017 року.

Крім того, встановлено, що впродовж цього року 18 в’язнів Чортківської УВП заподіяли собі тілесні ушкодження, однак на відповідний профілактичний облік поставлено лише 3 з них. Зафіксовано  факти неналежного медичного обслуговування в’язнів. На усунення виявлених порушень прокуратурою області виконувачу обов‘язків начальника Чортківської УВП внесено вказівку, яка перебуває на розгляді.