Тернопілля: звернення переважно стосувалися інформації про несплату податків

P6060007-nЧим цікавилися громадяни у зверненнях до ДФС, розповіли у Відділі комунікацій ГУ ДФС в Тернопільській області.

Так, від початку цього року до територіальних органів ДФС Тернопільщини звернулися понад дві сотні громадян і три колективи. Найбільше «турбували» працівників Тернопільського ОДПІ – майже 60 разів, трішки менше ГУ ДФС в області – 50.

Читайте також. Тернопілля: порушення виявили при сплаті податку на доходи фізосіб і ПДВ

До Кременецької ОДПІ надійшло 16 звернень, Бучацької і Козівської ОДПІ – по п’ять, Збаразької і Чортківської ОДПІ – по три та одне звернення надійшло до Гусятинської ОДПІ.

Щодо тематики письмових звернень, то вони переважно стосувалися інформації про несплату податків – таких було понад 50. Звернень щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків та проведення контрольно-перевірочної роботи надійшло по 17 відповідно. Інші питання були порушені в 21 зверненні. Із отриманих 141 звернення у встановлений законом термін розглянули 134, ще 7 – на виконанні, термін розгляду ще не настав.

Читайте також. У Тернополі проводять щоденні тренінги – як здати звітність в електронному вигляді

Фахівці територіальних органів ГУ ДФС в області за результатами розгляду надали 66 роз’яснень,  52 звернення вирішили позитивно. Не підлягали розгляду або були переслані за належністю – по шість, щодо двох звернень надали відмови у їх задоволенні, два – повернули авторам.

Софія Левицька