Тернопілля зібрало сотню тисяч вірян з усієї України і світу, аби разом молитися за мир

ЗарваницяНайвагоміша подія вихідних 19-20 липня – Всеукраїнська та Молодіжна прощі до Зарваниці, що на Тернопіллі.

Туди прибули 100 тисяч паломників з усієї Украни та навіть багатьох країн світу, а також були там усі члени Синоду єпископів УГКЦ та блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Традиційно відбувся багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та вірні молилися до Богородиці та просили у Матері Божої заступництва для українського народу та миру.

Окрім того, патріарх Святослав зустрівся з молоддю, вручив відзнаки духовенству та мирянам з нагоди 25-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля, відслужив панахиду за Героїв «Небесної сотні», всіх воїнів та невинно вбитих, які віддали своє життя за Україну, проголосив Блаженного Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння… Таке велелюдне духовне зібрання вочевидь підняло патріотичний дух українців.

До речі, міст, що поблизу ТНТУ, завтра продовжать розмальовувати. Нагадаємо, активісти спільноти “Розмалюй своє місто” вже розфарбували значну ділянку огорожі. Так, її частина стала жовто-блакитною, інша – у вигляді вишиванки. Але роботи продовжать, тому всіх охочих запрошують приєднуватися. Із собою просять брати змінний одяг, взуття, пензлі. Також всіх охочих запрошують жертвувати гроші на фарбу. Деталі – за номерами: 096-772-56-10, 093-226-61-42.

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися у вихідні:

“Коли є ті, які готові дати хабар, знайдеться той, хто його візьме”, – Святослав Шевчук у Зарваниці (Фото, Відео)

У Зарваниці молитвою вшанували Героїв “Небесної сотні” та всіх воїнів України (Фото, Відео)

Найефектніший момент прощі у Зарваниці – похід тисяч прочан зі свічками (Фото, Відео)

“Я би хотів побажати усім: “Жийте задля України!” – Святослав Шевчук у Зарваниці (Фото, Відео)

Зарваниця зустріла 100 тисяч гостей. Серед них – Арсеній Яценюк (Фото, Відео)

На ринку у Тернополі: дині – з нітратами, чорниця – якісна, але надто дорога (Відео)

“Якщо не будемо економити і використовувати альтернативні джерела енергії, панькатися ніхто не буде”, – Леонід Бицюра (Відео)