Тернопілля: завдяки позовам прокурорів, людям і державі повернули майна на мільйони

PC290007-nЗа активної позиції прокуратури Тернопілля упродовж року у власність держави повернули 144 га земель вартістю 5,7 млн грн і не тільки це.

Таке повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 22 січня.

Читайте також. Бучацький район: за виплату зарплат «у конвертах» підприємець заплатить штраф

Так, на виконання судових рішень, постановлених у 2014 році за позовами органів прокуратури області, громадянам і державі повернули майже 20 млн грн.

Приділили належну увагу і виконанню судових рішень, постановлених за позовами прокурорів на користь громадян. За позовами прокурорів виконали рішень судів щодо стягнення заборгованості із зарплати на суму 294 тис. грн, чим забезпечили захист конституційних прав працівників на оплату праці.

Читайте також. У Тернополі підприємство заборгувало Пенсійного фонду понад 600 тисяч гривень

Роботу прокурорів також спрямовували на захист інтересів держави щодо відшкодування шкоди, завданої бюджетній системі. На виконання судових рішень за позовами прокурорів стягнуто 15 млн. грн. на захист інтересів держави, до бюджету повернуто понад 4,5 млн грн.

Крім того, на виконання рішень судів за позовами прокурорів до державної та комунальної власності повернули майна та коштів на загальну суму понад 4,5 млн грн.

Читайте також. Гусятинський район: дитина-сирота стане власницею 4 га землі

Удвічі збільшили суму стягнення на виконання рішень судів за позовами прокурорів з питань земельних відносин. Зокрема, у законне користування повернуто 144 га земель вартістю 5,7 млн грн. Також вдалося досягнути високого рівня реального виконання судових рішень, постановлених за позовами прокурорів з питань оподаткування – до бюджету стягнули понад 1 млн грн.

Софія Левицька