Тернопілля: Зарваниця запрошує на особливе святкування Старого Нового року (Відео)

зарваницяМолитовно зустріти Старий Новий рік запрошують у Зарваницю – Духовний центр на Тернопіллі.

У Марійському духовому центрі 13 січня ввечері відправлять урочисту літургію, відбудеться там і різдвяний концерт. На свято Василя, 14 січня, пройде Архиєрейська служба. А ще – в Зарваниці можна побачити шопку з живими тваринами.

Читайте також. Бережанщина: усіх вірян просили більше молитися за мир в Україні (Фото)

Так, у вівторок, 13 січня, о 20-й розпочнеться вечірня з литією, а о 21-й відправлять літургію святого Василія Великого. Після Богослужіння можна буде подивитися на вертеп від студентів Тернопільської духовної семінарії. Усіх гостей пригощатимуть гарячим чаєм і солодощами. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Наш Владика має ім’я Василій. Із 13 на 14 січня в нас є своя програма. Все починається тут, у Соборі. Вечірня, Літургія, Владика всіх особисто вітає з Новим роком. Далі йдуть засіванки, ми всіх пригощаємо гарячим чаєм, печивом, солодощами. Кожного року в нас був такий гарний феєрверк, але цьогоріч такий час, тому ми вирішили його не проводити, – розповів сотрудник Марійського духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

На свято Василія Великого, 14 січня, в соборі Зарваницької Божої Матері о восьмій ранку – утреня. Святі Літургії Івана Золотоустого відправлять о 9, 12 та 14 год. О 17-й людей запрошують на Вечірню.