Тернопілля: Зарваниця запрошує на богослужіння до Старого Нового року

Зарваниця-nНа святкові Богослужіння з нагоди Старого Нового року та празників Христового Обрізання і св. Ваcиля запрошують усіх у Марійський духовний центр, що у Зарваниці.

Святі отці, як завжди, облаштують кілька шопок. Одна із них буде «живою» – із овечками, осликом та іншими тваринами.

Читайте також. Про християнську державу у Тернополі розповідав отець з Італії

Так, 13 січня у Зарваниці о 21 годині розпочнеться Свята Літургія. Пізніше відбудеться різдвяний концерт. Будуть вітання, частування солодощами і святковий феєрверк, – повідомили в управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

На свято Василія о 8.00 розпочнеться утреня, натомість о 9-й та 14 годині — Святі літургії. Причому о 12 годині Архиєрейську літургію служитиме сам Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ кир Василій Семенюк. Уже о 17 годині у Зарваниці — вечірня. Також усі х запрошують на вертеп з живими тваринами біля храму Пресвятої Євхаристії.

Читайте також. 7 причин відвідати Тернопілля

Довідково. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Мати Божа. Зараз на тому місці спорудили  Марійський духовний центр — комплекс церковних споруд із Собором Зарваницької матері Божої, що належить УГКЦ. У дні прощ до Марійського духовного комплексу в Зарваниці прибувають сотні тисяч віруючих з усього світу. Папу Римського Павла-Іоанна ІІ під час його перебування в Україні у 2002 році постійно супроводжувала ікона Матері Божої Зарваницької.